Eng Cze

Partneři

Mgr. Andrea Jarošová Andrea vystudovala a graduovala na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v roce 1992. Nastoupila do mezinárodní společnosti Wrigley, s.r.o., kde se významným způsobem podílela na vybudování a získání vedoucí pozice na trhu coby National Sales Manager. V roce 1998 začala úzce spolupracovat se společností Amrop Hever, kde měla z titulu partnera na starosti výběr Top Managementu, vyššího a středního managementu pro mezinárodní i české společnosti. Zároveň realizovala personální audity pro řadu mezinárodních i českých společností. Andrea se specializuje na oblast FMCG, spotřebního zboží, rozvoje firem, logistiky, pojišťovnictví, legislativy a bankovnictví. Andrea je zakládajícím partnerem společnosti TOPSEARCH, s.r.o.

Barbora Rotterová, FCIPD Barbora studovala a podstatnou část své profesionální kariéry strávila ve Velké Británii, kde pracovala ve společnostech jako BBC, EMI Music (THORN EMI) a dále v České republice jako Human Resources Director ve společnostech Unisys a Bristol-Myers Squibb. V oblasti executive search působí již od roku 1998, a to jako Senior Consultant pro Amrop Hever Group. Barbora je členkou Chartered Institute of Personnel and Development ve Velké Británii a je aktivní v oblasti lidských zdrojů v České republice. Její specializace je orientována na oblasti IT, telekomunikace, farmaceutický průmysl, finance a management obecně. Barbora je zakládajícím partnerem společnosti TOPSEARCH, s.r.o.

Ing. Miloš Zikmund Miloš získal titul inženýra ekonomie se zaměřením na zahraniční obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze v roce 1972. Dvacet let profesionální kariéry se věnoval mezinárodnímu obchodu. V roce 1992 nastoupil jako ředitel prodeje firmy Kraft Foods a podílel se 2 roky na budování prodejního týmu a pozice společnosti na českém a slovenském trhu. V letech 1995-2001 byl ředitelem dceřiné společnosti Perfetti S.p.A. (Itálie) pro ČR. Od roku 2002 působil 2 roky na pozici ředitele prodeje firmy Johnson Diversey a od roku 2004 se stal konzultantem. Miloš se specializuje zejména na oblasti FMCG, B2B, výroby, stavebnictví, agro průmyslu, prodeje, marketingu a managementu. Se společností spolupracoval externě a od 8/2006 je partnerem společnosti TOPSEARCH, s.r.o.

Mgr. Jiří Stoklasa Jiří vystudoval a graduoval na Fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se zaměřením na obory sociální pedagogika, andragogika a psychologie. V roce 2006 absolvoval na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy odborný kurz strategie řízení. Osmnáct let své profesionální kariéry věnoval bankovnictví, kde pracoval v Komerční bance, Bank Austria Creditanstalt, HVB Bank, UniCredit Bank a Raiffeisenbank převážně na pozicích ředitel pobočky a regionální ředitel. Své manažerské zkušenosti dále rozšířil o oblast HR, kdy 3 roky pracoval jako HR manažer ve veřejné správě. Od roku 2008 se plně věnuje personálnímu poradenství se zaměřením na personální procesy, osobní a týmový rozvoj realizovaný formou skupinových seminářů, kariérního a týmového koučinku. Jiří se specializuje zejména na oblasti bankovnictví a zdravotnictví, analýzu potenciálu a rozvojové programy, vč. tréninkových systémů a managementu talentů. Jiří je Partnerem společnosti TOPSEARCH, s.r.o..

Ing. Martina Vrbická Martina studovala na Ekonomické fakultě Zemědělské univerzity v Praze a v roce 1992 zde získala inženýrský titul. Sedm let působila ve švédské nadnárodní společnosti AGA v oblasti nákupu technických zařízení. Následně získala ve společnosti Santé s.r.o. zkušenosti z oblasti korporátního prodeje v oblasti zdravotnictví. Martina vystudovala také obor průmyslově právní ochrany na Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze. Této problematice se stále externě věnuje a je odbornou asistentkou evropského patentového zástupce. Martina má intenzivní zkušenosti z oblasti HR a získala bohatou praxi v poskytování kariérního poradenství, vedení kariérního developmentu a outplacementu. Martina je Senior Consultant společnosti TOPSEARCH, s.r.o..

Mgr. Josef Zábranský Josef vystudoval fakultu žurnalistiky University Karlovy se specializací na rozhlasovou žurnalistiku. Řadu let pracoval jako redaktor zahraničního vysílání Československého rozhlasu, ve sportovní redakci, zakládal Deníky Bohemia a další své zkušenosti rozvíjel ve Zdravotnických novinách (Ambit Media, A11). V roce 2002 nastoupil jako PR manažer do Mezinárodní asociace farmaceutických společností, v současnosti AIFP. Jeho další kroky vedly do společnosti Schering AG, kterou posléze převzal BAYER. Dále tak rozvíjel své zkušenosti z oblasti PR, Public Affairs a externí, vnitřní, produktové a krizové komunikace. V neprivátním sektoru působil jako tiskový mluvčí Českého statistického úřadu a poradce náměstka ministra kultury. Specializuje se na zdravotnictví, farmacii, sport a kulturu. Jako senior konzultant nastoupil do společnosti TOPSEARCH, s.r.o. v dubnu 2018.

Kontaktujte nás pro více informací

  • Executive Search
  • Outplacement
  • Training
  • Consulting
  • Career Development