Eng Cze

Partneři

Mgr. Andrea Jarošová Andrea vystudovala a graduovala na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v roce 1992. Nastoupila do mezinárodní společnosti Wrigley, s.r.o., kde se významným způsobem podílela na vybudování a získání vedoucí pozice na trhu coby National Sales Manager. V roce 1998 začala úzce spolupracovat se společností Amrop Hever, kde měla z titulu partnera na starosti výběr Top Managementu, vyššího a středního managementu pro mezinárodní i české společnosti. Zároveň realizovala personální audity pro řadu mezinárodních i českých společností. Andrea se specializuje na oblast FMCG, spotřebního zboží, rozvoje firem, logistiky, pojišťovnictví, legislativy a bankovnictví. Andrea je zakládajícím partnerem společnosti TOPSEARCH, s.r.o.

Barbora Rotterová, FCIPD Barbora studovala a podstatnou část své profesionální kariéry strávila ve Velké Británii, kde pracovala ve společnostech jako BBC, EMI Music (THORN EMI) a dále v České republice jako Human Resources Director ve společnostech Unisys a Bristol-Myers Squibb. V oblasti executive search působí již od roku 1998, a to jako Senior Consultant pro Amrop Hever Group. Barbora je členkou Chartered Institute of Personnel and Development ve Velké Británii a je aktivní v oblasti lidských zdrojů v České republice. Její specializace je orientována na oblasti IT, telekomunikace, farmaceutický průmysl, finance a management obecně. Barbora je zakládajícím partnerem společnosti TOPSEARCH, s.r.o.

Ing. Miloš Zikmund Miloš získal titul inženýra ekonomie se zaměřením na zahraniční obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze v roce 1972. Dvacet let profesionální kariéry se věnoval mezinárodnímu obchodu. V roce 1992 nastoupil jako ředitel prodeje firmy Kraft Foods a podílel se 2 roky na budování prodejního týmu a pozice společnosti na českém a slovenském trhu. V letech 1995-2001 byl ředitelem dceřiné společnosti Perfetti S.p.A. (Itálie) pro ČR. Od roku 2002 působil 2 roky na pozici ředitele prodeje firmy Johnson Diversey a od roku 2004 se stal konzultantem. Miloš se specializuje zejména na oblasti FMCG, B2B, výroby, stavebnictví, agro průmyslu, prodeje, marketingu a managementu. Se společností spolupracoval externě a od 8/2006 je partnerem společnosti TOPSEARCH, s.r.o.

Mgr. Jiří Stoklasa Jiří vystudoval a graduoval na Fakultě humanitních studií Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se zaměřením na obory sociální pedagogika, andragogika a psychologie. V roce 2006 absolvoval na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy odborný kurz strategie řízení. Osmnáct let své profesionální kariéry věnoval bankovnictví, kde pracoval v Komerční bance, Bank Austria Creditanstalt, HVB Bank, UniCredit Bank a Raiffeisenbank převážně na pozicích ředitel pobočky a regionální ředitel. Své manažerské zkušenosti dále rozšířil o oblast HR, kdy 3 roky pracoval jako HR manažer ve veřejné správě. Od roku 2008 se plně věnuje personálnímu poradenství se zaměřením na personální procesy, osobní a týmový rozvoj realizovaný formou skupinových seminářů, kariérního a týmového koučinku. Jiří se specializuje zejména na oblasti bankovnictví a zdravotnictví, analýzu potenciálu a rozvojové programy, vč. tréninkových systémů a managementu talentů. Jiří je Partnerem společnosti TOPSEARCH, s.r.o..

Ing. Martina Vrbická Martina studovala na Ekonomické fakultě Zemědělské univerzity v Praze a v roce 1992 zde získala inženýrský titul. Sedm let působila ve švédské nadnárodní společnosti AGA v oblasti nákupu technických zařízení. Následně získala ve společnosti Santé s.r.o. zkušenosti z oblasti korporátního prodeje v oblasti zdravotnictví. Martina vystudovala také obor průmyslově právní ochrany na Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze. Této problematice se stále externě věnuje a je odbornou asistentkou evropského patentového zástupce. Martina má intenzivní zkušenosti z oblasti HR a získala bohatou praxi v poskytování kariérního poradenství, vedení kariérního developmentu a outplacementu. Martina je Senior Consultant společnosti TOPSEARCH, s.r.o..

Kontaktujte nás pro více informací

  • Executive Search
  • Outplacement
  • Training
  • Consulting
  • Career Development