Eng Cze

Ochrana osobních údajů

Během posledních dvanácti let byla pro nás ochrana vašich osobních údajů a s ní spojena naprostá transparentnost, ale i diskrétnost vždy na prvním místě. Od založení společnosti v roce 2006 jsme se řídili jak zákonem, tak především morálními a etickými standardy, které k naší práci neodmyslitelně patří a v tomto přístupu nehodláme polevit ani teď. Samozřejmostí je pro nás naprostá transparentnost o využití vašich osobních údajů a rádi bychom vás informovali, že ke dni 25. května 2018 jsme přijali veškerá opatření spojená s Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Zabezpečení vašich osobních údajů považujeme za naprostou prioritu, diskrétnost je jedním z hlavních principů činnosti naší společnosti a GDPR bereme naprosto vážně a seriózně.

Rádi bychom Vás informovali o tom, jakým způsobem s vašimi daty nakládáme, s kým je sdílíme, jakým způsobem jsou zabezpečeny, pro jaké účely je využíváme, jaké práva na základě výše uvedené směrnice máte a jaké kroky jsme podnikli k maximální ochraně vašich osobních údajů.

Velice si vážíme vaší důvěry a budeme se těšit na mnoho dalších let jakékoli spolupráce s vámi, kdy za všech okolností budeme poskytovat prvotřídní služby, které pro nás byly vždy samozřejmostí.

Kontaktujte nás pro více informací

  • Executive Search
  • Outplacement
  • Training
  • Consulting
  • Career Development