Eng Cze

Klienti

Pokud zvažujete a eventuálně hledáte posilu do svého týmu, jinými slovy zkušeného a výkonného manažera, ve společnosti TOPSEARCH jsme připraveni vám tento úkol rychle a profesionálně vyřešit. Dovolujeme si to tvrdit s přihlédnutím ke skutečnosti, že za námi stojí téměř dvacetileté zkušenosti v oblasti Executive Search. Naši partneři a konzultanti jednají rychle, kvalitně, vždy profesionálně, ale přitom lidsky. Úspěšnost našich postupů potvrzují reference od více než 450 spokojených klientů z významných mezinárodních i českých společností.

Úspěch přináší pravidelná spolupráce

Pro úspěch v našem oboru je nezbytná znalost trhu, zvláště pak dlouhodobá spolupráce s perspektivními manažery napříč segmenty. Pravidelně se s nimi setkáváme a zásluhou této komunikace budujeme vzájemnou důvěru. Konzultanti společnosti TOPSEARCH kontinuálně a úspěšně propojují výjimečné manažery přímo s klienty. Vedle aktivit Executive Search nabízíme služby typu Career Development, Consulting, Training a Outplacement.

Profesionální přístup

Firmám, se kterými spolupracujeme, představujeme a doporučujeme vždy pouze profesionálně zdatné a prověřené kandidáty, kteří jsou navíc hodnotově orientovaní z hlediska etiky. Spokojenost klientů je pro nás nesmírně důležitá. Plně si totiž uvědomujeme míru zodpovědnosti, kterou na sebe bereme asistencí při tak důležitém rozhodnutí, jakou je pro každou společnost změna ve vrcholových pozicích.

Kontaktujte nás pro více informací

  • Executive Search
  • Outplacement
  • Training
  • Consulting
  • Career Development