Eng Cze

Kandidáti

Hledáte-li novou pracovní výzvu a prestižní pozici ať už v některé renomované, zajímavé a silné společnosti v České republice či v zahraničí nebo dáváte přednost startupové scéně, s důvěrou se obraťte na naše profesionály společnosti TOPSEARCH, s.r.o. Na základě našich téměř dvacetiletých zkušeností z oblasti Executive Search, profesionality, dlouhodobé a permanentní spolupráce s řadou zaměstnavatelů v celé České republice, a v neposlední řadě lidského přístupu, vám naši konzultanti mohou pomoci s nalezením pracovní pozice. Zároveň dále využijete své erudice, zvýšíte své společenské postavení a za svůj přínos budete firmou i náležitě oceněni. O úspěšnosti našich postupů na poli personalistiky svědčí spokojenost již více než 450 významných mezinárodních i tuzemských společností a více než 1 250 doposud umístěných profesionálů.

Dlouholetá a pravidelná spolupráce

Aktivity společnosti TOPSEARCH zahrnují v prvé řadě služby Executive Search, Career Development, Consulting, Training a Outplacement. Nezbytnou podmínkou úspěchu v našem oboru je znalost trhu, jeho jednotlivých segmentů a dlouholetá spolupráce s klíčovými manažery a personalisty významných firem. Periodické setkávání s nimi, ale také častá komunikace jsou důležitými předpoklady budování vzájemné důvěry na bázi profesionality. Konzultanti společnosti TOPSEARCH kontinuálně spolupracují se společnostmi a snaží se i proaktivně propojovat zajímavé a výjimečné kandidáty přímo s klienty.
A to je základem úspěchu, z kterého profitují nejenom jednotlivé firmy, ale zvláště jejich spokojení, adekvátně a férově oceňovaní zaměstnanci.

Lidský přístup

Jsme si vědomi skutečnosti, že karierní posun je pro vás naprosto zásadní životní situací, která ovlivní jak vás, tak vaše blízké. S vědomím toho se snažíme o bezchybný přístup ke každému, s kým jednáme. Snažíme se vždy poradit, ať již jde o profesní stránku (správně formulovaný životopis, obsahově plnohodnotné reference, správné využívání sociálních sítí, karierní změny a rozhodnutí) nebo o posílení soft skills (komunikace změny zaměstnání s rodinou či pohled profesionála na vaše profesní cíle s přihlédnutím k vašim osobním prioritám a potřebám), včetně kalibrace vašich očekávání a představ s trhem.
Váš karierní posun a vaše spokojenost je pro nás nesmírně důležitá a plně si uvědomujeme míru zodpovědnosti, kterou na sebe bereme asistencí při tak důležitém rozhodnutí, jakým změna v profesním životě bezesporu je.

Individualizovaný a profesionální přístup

Pokud hledáte uplatnění ve skutečně výjimečné pozici v České republice v renomované domácí nebo zahraničí společnosti, oslovte nás, rádi vám poradíme. Našim kandidátům i klientům se věnujeme dlouhodobě, cíleně, profesionálně a zvláště diskrétně. Dobře jsme si vědomi, že ani v nejmenším nesmíme negativně ovlivnit vaši stávající pozici a nadějně rozběhlou kariéru. Proto také naši kandidáti i klienti a zástupci společností dlouhodobě oceňují náš profesionální a lidský přístup. Zavolejte nebo napište, jsme tu pro vás.

Ochrana osobních údajů

Během posledních dvanácti let byla pro nás ochrana vašich osobních údajů a s ní spojena naprostá transparentnost, ale i diskrétnost vždy na prvním místě. Od založení společnosti v roce 2006 jsme se řídili jak zákonem, tak především morálními a etickými standardy, které k naší práci neodmyslitelně patří a v tomto přístupu nehodláme polevit ani teď. Samozřejmostí je pro nás naprostá transparentnost o využití vašich osobních údajů a rádi bychom vás informovali, že ke dni 25. května 2018 jsme přijali veškerá opatření spojená s Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

Zabezpečení vašich osobních údajů považujeme za naprostou prioritu, diskrétnost je jedním z hlavních principů činnosti naší společnosti a GDPR bereme naprosto vážně a seriózně.

Rádi bychom Vás informovali o tom, jakým způsobem s vašimi daty nakládáme, s kým je sdílíme, jakým způsobem jsou zabezpečeny, pro jaké účely je využíváme, jaké práva na základě výše uvedené směrnice máte a jaké kroky jsme podnikli k maximální ochraně vašich osobních údajů.

Velice si vážíme vaší důvěry a budeme se těšit na mnoho dalších let jakékoli spolupráce s vámi, kdy za všech okolností budeme poskytovat prvotřídní služby, které pro nás byly vždy samozřejmostí.

Kontaktujte nás pro více informací

  • Executive Search
  • Outplacement
  • Training
  • Consulting
  • Career Development