Eng Cze

7.05.2019
Konzultant optimista

Hledáme k nám novou kolegyni nebo kolegu, konzultanta optimistu.

1.05.2019
Praktický lékař

Hledáme praktického lékaře pro zavedenou rodinnou ordinaci.

Executive search

Budeme vaši pravou rukou ať hledáte generálního ředitele pro nadnárodní společnost nebo ceněného specialistu s letitými zkušenostmi. Pomůžeme vám najít kandidáta, který přesně odpovídá vašim potřebám i představám. A to po profesní, manažerské i osobnostní stránce.

“Služba Executive search je založená na diskrétním vyhledávání profesionálů, kteří co nejpřesněji odpovídají obsazované pozici a kultuře společnosti.”

Executive Search se od běžného Recruitmentu zásadně liší v postupu oslovování i samotném přístupu ke kandidátům. Během hledání ideálního kandidáta oslovíme pouze ty, kteří svými pracovními zkušenostmi, osobnostním profilem i morálním kreditem přesně zapadají do představ zadávající společnosti.

Proces obsazování pozic pomocí Executive search:
Cílem spolupráce je obsazení pozice kandidátem, který společnost obohatí o své profesní i osobnostní zkušenosti a zároveň s ní vytvoří synergické spojení, které bude dlouhodobě funkční. Abychom takové spojení byli schopni vytvořit, potřebujeme znát filozofii, hodnoty a kulturu vaší společnosti, dozvědět se co nejvíce o týmu i oboru a především detailně pochopit profil ideálního zaměstnance. K dosažení společného cíle nám pomáhá lety ověřený postup, který zahrnuje:

 1. Důkladné pochopení potřeb i požadavků klienta
 2. Definice profilu ideálního kandidáta vzhledem k situaci ve společnosti i na trhu
 3. Sestavení long listu
 4. Sestavení short list kandidátů – prezentace CV kandidátů klientovi
 5. Prověření základních referencí
 6. Osobní prezentace kandidátů klientovi
 7. Doplnění a hloubkové prověření referencí na základě požadavků klienta
 8. Podpora a pomoc při vyjednávání podmínek

Díky velmi funkčnímu postupu, schopnosti flexibilně reagovat i detailní znalosti trhu jsme již více jak 20 let klíčovými partnery pro obsazování pozic vyjímečnými profesionály. Spoluprací s námi se můžete přidat k více než 450 spokojeným klientům.

Kontaktujte nás pro více informací

 • Executive Search
 • Outplacement
 • Training
 • Consulting
 • Career Development