Eng Cze

28.05.2019
Senior Corporate Counsel

We are currently searching for Senior Corporate Counsel for our TOP client, world leader in engineered polymer solutions.

7.05.2019
Konzultant optimista

Hledáme k nám novou kolegyni nebo kolegu, konzultanta optimistu.

Executive search

Budeme vaši pravou rukou ať hledáte generálního ředitele pro nadnárodní společnost nebo ceněného specialistu s letitými zkušenostmi. Pomůžeme vám najít kandidáta, který přesně odpovídá vašim potřebám i představám. A to po profesní, manažerské i osobnostní stránce.

“Služba Executive search je založená na diskrétním vyhledávání profesionálů, kteří co nejpřesněji odpovídají obsazované pozici a kultuře společnosti.”

Executive Search se od běžného Recruitmentu zásadně liší v postupu oslovování i samotném přístupu ke kandidátům. Během hledání ideálního kandidáta oslovíme pouze ty, kteří svými pracovními zkušenostmi, osobnostním profilem i morálním kreditem přesně zapadají do představ zadávající společnosti.

Proces obsazování pozic pomocí Executive search:
Cílem spolupráce je obsazení pozice kandidátem, který společnost obohatí o své profesní i osobnostní zkušenosti a zároveň s ní vytvoří synergické spojení, které bude dlouhodobě funkční. Abychom takové spojení byli schopni vytvořit, potřebujeme znát filozofii, hodnoty a kulturu vaší společnosti, dozvědět se co nejvíce o týmu i oboru a především detailně pochopit profil ideálního zaměstnance. K dosažení společného cíle nám pomáhá lety ověřený postup, který zahrnuje:

 1. Důkladné pochopení potřeb i požadavků klienta
 2. Definice profilu ideálního kandidáta vzhledem k situaci ve společnosti i na trhu
 3. Sestavení long listu
 4. Sestavení short list kandidátů – prezentace CV kandidátů klientovi
 5. Prověření základních referencí
 6. Osobní prezentace kandidátů klientovi
 7. Doplnění a hloubkové prověření referencí na základě požadavků klienta
 8. Podpora a pomoc při vyjednávání podmínek

Díky velmi funkčnímu postupu, schopnosti flexibilně reagovat i detailní znalosti trhu jsme již více jak 20 let klíčovými partnery pro obsazování pozic vyjímečnými profesionály. Spoluprací s námi se můžete přidat k více než 450 spokojeným klientům.

Kontaktujte nás pro více informací

 • Executive Search
 • Outplacement
 • Training
 • Consulting
 • Career Development